STARS EVENTS

STARS EVENTS team

Janina Šlemínová

Agenturu založila v roce 1996 krátce po ukončení studia na technické universitě. Z původní agentury zajišťující služby hostesek a doprovodné programy zejména pro konference a veletržní akce rozšířila během dvou let portfolio služeb na kompletní event management servis. Začínala se dvěma zaměstnanci, v současně době vede tým 25 stálých zaměstnanců a konzultantů pracujících v holdingu STARS HOUSE production a.s. a jeho pobočkách. Má více než patnáctiletou zkušenost v produkci a event managementu.

Renata Pekárová

Office Manager renata/stars.cz

Ve společnosti STARS EVENTS je zaměstnána od roku 2006. Je zodpovědná za veškerou operativu kanceláře společnosti a spravuje administrativu i finance společnosti STARS EVENTS a jejích dceřiných firem.

Adéla Jiroušová

Senior Event Manager adela/stars.cz

Adéla je stabilním členem produkčního týmu STARS EVENTS již od roku 2010. Vede a připravuje projekty pro významné klienty agentury, společnosti Canon CZ & SK, British Embassy, Velux ČR, Mondelez International aj.

Je členkou mezinárodního produkčního týmu celosvětové IT konference Directions EMEA, která probíhá pod záštitou společnosti Microsoft každý rok v jiném evropském městě.

Vojta Gurányi

Senior Event Manager vojta/stars.cz

Nejmladší posila našeho týmu. Do agentury nastoupil v roce 2015. Vojta se s nadšením sobě vlastním podílí na realizaci projektů a eventů například pro značky GANT, Barbour, British Embassy Prague či Allianz Pojišťovna. Jakožto grafik se realizuje také v rámci vytváření nebo koordinace vizuální stránky eventů a souvisejících tiskovin.

Sandra Kürstenová

Traffic Manager sandra/stars.cz

Pro agenturu STARS EVENTS pracuje od roku 2004. Po mateřské dovolené se vrátila na pozici Traffic Manager, kde koordinuje produkci jednotlivých zakázek a poskytuje support produkčnímu týmu.